حمایت از کالای ایرانی
پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397   08:15:28
پايگاه مقاومت شهيد قائدي پالايشگاه
پالابشگاه گاز بید بلند در هشت سال دفاع مقدس
حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس
 • 1396/7/2 يكشنبه حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس
  به مناسبت فرارسیدن 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس وتقارن آن با ایام شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در این ایام مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت بزرگ ایران در دفاع از ارزشهای اسلامی و اسلام ناب محمدی (ص)را در خود دارد و دلیر مردانش درخشنده ترین و نفیس ترین حماسه را در طول تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشتند

  به مناسبت فرارسیدن 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس وتقارن آن با ایام شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در این ایام مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت بزرگ ایران در دفاع از ارزشهای اسلامی  و اسلام ناب محمدی (ص)را در خود دارد و دلیر مردانش درخشنده ترین و نفیس ترین حماسه را در طول تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشتند بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترکی که به همین مناسبت در شهرستان امیدیه برگزار گردید شرکت نمودند .

  به گزارش روابط عمومی  بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند با حضور در این مراسم بار دیگر پیوند ناگسستنی خود را با آرمانهای بلند امام را حل و شهدا و تبعیت کامل از فرامین ومنویات مقام معظم رهبری به نمایش گذاشتند .

حضور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلای نماز جمعه به مناسبت هفته بسیج
 • 1395/9/6 شنبه حضور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلای نماز جمعه به مناسبت هفته بسیج
  همزمان با پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین نیروی کارآمدی که در مقابله با چالشها و تهدیدات فراروی انقلاب و میهن اسلامی(فرهنگی ونظامی) حضوری فعال و اثربخشی ازخود به نمایش گذاشته. به همین مناسبت بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند دراجتماع بزرگ بسیجیان مدافعان حرم که در مصلای نماز جمعه برگزار شد شرکت نمودند.

  همزمان با پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین نیروی کارآمدی که در مقابله با چالشها و تهدیدات فراروی انقلاب و میهن اسلامی(فرهنگی ونظامی) حضوری فعال و اثربخشی ازخود به نمایش گذاشته. به همین مناسبت بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند دراجتماع بزرگ بسیجیان مدافعان حرم  که در مصلای نماز جمعه برگزار شد  شرکت نمودند.

  به گزارش روابط عمومی و به نقل از سید کریم موسوی نسب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید قائدی، بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند نیز به صورت نمادین وسازمان یافته وبا لباس متحد الشکل با شرکت در این تجمع عظیم وحضور در آئین عبادی سیاسی نماز  جمعه  ضمن گرامیداشت هفته بسیج آمادگی خود را در حراست و پاسداری از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام نمودند.

    از دیگر برنامه های تدوین شده هفته بسیج حضور بسیجیان این شرکت در غبار روبی گلزار شهدا وبرپائی ایستگاه صلواتی  بود

حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس
 • 1395/7/3 شنبه حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس
  حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس

  به مناسبت فرارسیدن 31 شهریور آغازسی ششمین سالگرد  هفته دفاع مقدس که در این ایام مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب و اسلام ناب محمدی و دفاع از مرزهای آبی و خاکی میهن اسلامی را در خود دارد و همچنین در این روزها دلیر مردانش درخشنده ترین و نفیس ترین حماسه را در طول تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشتندبسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در صبحگاه مشترکی که به همین مناسبت در شهرستان امیدیه برگزار گردید شرکت نمودند .

  به گزارش روابط عمومی سید کریم موسوی نسب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید قائدی اظهار داشت : بسیجیان شرکت پالایشگاز بیدبلند با حضور در این رزمایش بار دیگر پیوند ناگسستنی خود را با آرمانهای بلند امام را حل و شهدا و تبعیت کامل از فرامین ومنویات مقام معظم رهبری به نمایش گذاشتند .

1


مجری سایت : شرکت سیگما