چهارشنبه 1 آبان 1398   17:42:40
اخبار فرهنگي و اجتماعي
09:581396/5/10 سه‌شنبه
چهل و سومین جلسه کمیته انرژی شرکت پالایش گاز بید بلند

برگزاری چهل وسومین جلسه کمیته انرژی با حضور  دکتر پور رضا مدیر عامل ومعاونتهای عملیات و مهندسی و  روسا و کارشناسان واحدهای عملیاتی و پشتیبانی در تاریخ 9 مردادماه در سالن جلسات ساختمان مدیریت (شهید قائدی) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مهندس نیک آئین، مدیر انرژی و دبیر کمیته انرژی و کربن شرکت پالایش گاز بید بلند، در این جلسه، ضمن مرور بندهای جلسات قبلی، گزارشی از وضعیت KPI های سیستم مدیریت انرژی و میزان انتشار گاز های گلخانه ای ارائه گردید که حکایت  از بهبود 2.6 درصدی شاخص SEC و نیز کاهش 10 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای در نتیجه انجام طرحها و پروژه های حوزه انرژی و کربن داشت.

حسابرسی داخلی انرژی  و بازرسی فنی انرژی، توجه ویژه به مقوله انرژی در شرح کار پیمانها، TSRها و نظارت بر خرید تجهیزات انرژی بر (SEU's) در راستای اهداف برنامه ششم توسعه، از مواردی بود که حسب اهمیت موضوع، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین در این جلسه مدیر عامل طی سخنانی  بر مواردی نظیر اجرای سامانه های فتوولتائیک، بکارگیری انرژی های نو و بهبود مستمر شاخصهای انرژی وکربن در راستای نیل به اهداف برنامه ششم توسعه تاکید نمودند.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما