جمعه 28 دي 1397   03:32:16
اخبار
11:131396/10/17 يكشنبه
برگزاری دومین جلسه کمیته راهبری مدیریت دانش درشرکت پالایش گاز بید بلند

دومین جلسه کمیته راهبری مدیریت دانش شرکت پالایش گازبیدبلند با حضوردکتر پوررضا مدیرعامل، مشاور پروژه استقرار نظام جامع مدیریت دانش  و اعضای کمیته راهبری دانش درتاریخ 13/10/1396 در محل سالن شهید قائدی ساختمان مدیریت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مهندس نیک آئین، مدیر دانش شرکت پالایش گاز بید بلند، در ابتدای این جلسه دکتر پوررضادرخصوص لزوم همکاری کلیه واحدها در استقرار نظام جامع مدیریت دانش با توجه به اهمیت موضوع و نیز تسریع در تصمیم گیری در خصوص استقرار دبیرخانه مدیریت دانش سخنانی ایراد نمودند. در ادامه مدیر دانش ضمن ارائه گزارش پیشرفت کار، توضیحاتی در خصوص دستورالعملهای ساختار مدیریت دانش، انجمن های خبرگی (COP's) و نیز نظامهای پاداش دهی و انگیزشی را ارائه نمود.

همچنین واحدهای پایلوت استقرار نظام مدیریت دانش در بحث مستند سازی و انجمن های خبرگی (COP's) شناسایی شدند.

شرکت پالایش گاز بید بلند بعنوان اولین پالایشگاه گاز خاورمیانه و دارنده سرمایه های دانشی وافر، درکنار فرآورش پایدار گاز طبیعی و استقرار و به روز رسانی سیستمهای مدیریتی، تبدیل شدن به سازمانی یادگیرنده و دانش محور را سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا از خردادماه سال جاری پروژه " استقرار نظام جامع مدیریت دانش در شرکت پالایش گاز بید بلند" را کلید زده است.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما