دوشنبه 26 آذر 1397   11:29:45
اخبار
11:061396/8/20 شنبه
نشست هم اندیشی کمیته راهبری مدیریت دانش در شرکت پالایش گاز بید بلند

 در راستای استقرار نظام جامع مدیریت دانش، اولین نشست  کمیته راهبری مدیریت دانش در تاریخ 96/08/16 با حضور مهندس  پوررضا مدیر عامل ، معاونین  و روسای واحدهای عملیاتی و پشتیبانی و مشاور پروژه، در محل سالن مدیریت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی به نقل از مهندس نیک آئین مدیر دانش ، در ابتدمدیر عامل طی سخنانی  بر اهمیت مدیریت سرمایه های فکری و تسهیم نظام مند مدیریت دانشهای کسب شده با توجه به تجارب ارزشمند همکاران در اولین پالایشگاه گاز ی کشور ، و ضرورت اهتمام کلیه پرسنل در ورود به این مقوله، ثبت وذخیره سازی دانش همکارانی که به دلایل مختلف از منطقه منتقل یا به افتخار بازنشستگی نائل می گردند سخنانی را ایراد کردند. پس از آن مشاور پروژه در خصوص فازهای شش گانه استقرار، پیشرفت پروژه، دستورالعملهای در حال تدوین و الزامات اجرایی این پروژه از قبیل دبیرخانه نظام مدیریت دانش توضیحاتی ارائه دادند. همچنین در این جلسه، همکاران به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود در زمینه بهبود کیفیت استقرار مدیریت دانش پرداختند.

در ادامه، مشاور پروژه، با حضور در واحدها و مصاحبه با روسا و کارشناسان، نسبت به تهیه پیش نویس درخت دانش هر واحد اقدام نمودند.

 شایان ذکر است شرکت پالایش گازبید بلند جزو پالایشگاههای پیشرو در مقوله استقرار نظام مدیریت دانش بوده و ضمن نهادینه سازی فرهنگ تسهیم دانش و تجربیات سازمانی، خود را برای حضور در جوایز ملی مدیریت دانش آماده می کند.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما