جمعه 1 شهريور 1398   06:44:04
اخبار
12:431397/11/13 شنبه
دوره ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی در شرکت پالایش گاز بید بلند

دوره ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی  دو روزه  برای همکاران شاغل در اداره حمل و نقل و رانندگان خود روهای استیجاری در اداره آموزش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی وبه نقل از رضا پارسی نیا رئیس اداره آموزش در این سمینارکه به مدت  دو روز توسط  سرهنگ مقیمی رئیس پلیس راهور بهبهان برگزار شد   ابتدا تاریخچه ورود اتومبیل به ایران و اعطای گواهینامه رانندگی را تشریح، سپس مواردی از قبیل انواع گواهینامه، عوامل مؤثر در تصادفات، علل اصلی تصادف در حوزه شهرستان و آمار مربوطه را ارائه نمود .

ایشان سپس  مطالبی در خصوص رعایت حق تقدم ها در جاده ها و معابر شهری ، انواع راهها ، شرایط جاده ها ، نواقص فنی مؤثر در رانندگی و ممنوعیت هایی  که در هنگام بروز نواقص فنی برای راننده خودرو ایجاد می شود ، شخیصت  افراد و سلامت جسمی و روحی آنها در رانندگی بیان نمودند.

در ادامه رئیس پلیس راه بهبهان ضمن تاکید بر ارتقاء فرهنگ ترافیکی و رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان ، بیان داشتند: چون 85 درصد علت وقوع تصادفات به علت اشتباهات و خطاهای انسانی صورت می گیرد ، لذا فرهنگ سازی و تلاش رانندگان جهت تغییر رفتار پرخطر به رفتار توام با آرامش و دقت در کاهش خسارات مادی و جانی بسیار موثر است.

  سرهنگ مقیمی در پایان  سخنان خود تصریح کرد: تا سال 86 آمار تصادفات و تلفات جانی روند صعودی داشت ولی از سال 86 تا 96 شاهد روند نزولی تصادفات بودیم ، متاسفانه از سال 96 مجددا این روند سیر صعودی پیدا کرد   به همین منظور  تلاش برای آموزش و فرهنگ سازی در سطح جامعه اهمیت بیشتری پیدا کرده است .

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما