جمعه 1 شهريور 1398   05:38:37
اخبار
08:341397/12/5 يكشنبه
طراحی و ساخت لاین انتقال آمین(مواد حلا ل) واحد پالایش گاز 200 در کارگاه مرکزی شرکت پالایش گاز بید بلند

رئیس تعمیرات  از طراحی و ساخت  لاین انتقال آمین واحد پالایش گاز 200 توسط کارکنان متعهد و سخت‌کوش این  کارگاه   خبر داد.
به گزارش روابط عمومی  مهندس خشنوا طاهررئیس تعمیرات  با اعلام این خبر  افزود: امروز مفتخریم که کارکنان پرتلاش کارگاه مرکزی در سال حمایت ازکالای ایرانی  و در سایه الطاف الهی توانستند با استفاده از توان داخلی و تلاش مستمر  یکی از نگرانی‌های چندسال اخیر که به‌دلیل فرسودگی لاین انتقال آمین (مواد حلال ) به‌وجود آمده بود و می‌توانست باعث به‌وجودآمدن وقفه در تولید شود را برطرف نمایند.
وی در تشریح فرآیند طراحی و ساخت لاین فشار قوی  انتقال آمین    گفت:  کارکنان پر تلاش کارگاه مرکزی  پس از ارزیابی و بررسی نقشه‌ها وتهیه و سفارش‌گذاری  اقلام  مورد نیاز اقدام به ساخت آن کردند .
 خشنوا طاهر ادامه داد: باتوجه به این مطلب که متریال موردنیاز در ساخت تجهیزات لاین ، نوع خاص  می‌باشد و همچنین دسترسی به تجهیزات  نیاز به تمهیداتی داشت ، لذا برای تامین متریال مناسب حساسیت بسیار زیادی وجود داشت که با تلاش مضاعف همکاران خدمات کالا، بازرسی فنی و کارگاه مرکزی، متریال مورد نیاز تهیه و از تمامی آنها برای صحت و تایید کیفیت نمونه‌برداری شد و توسط اداره بازرسی فنی   مورد سنجش قرار گرفت و تایید نهایی شدند.
خشنوا طاهر با اشاره به 2100 نفرساعت کار انجام شده در مرحله طراحی و ساخت پروژه  خاطرنشان ساخت:کلیه لاینها از  تلمبه  آمین تا برج احیاءنوسازی خواهد شد  که  بخشی از پروژه در کارگاه  انجام شده  و بخش اعظم کارشامل  نصب و جوشکاری  این تجهیزات در محل اصلی آن می‌باشد که دراین ارتباط نیز  ضمن هماهنگی با مسئولین ایمنی وتعمیرات  پالایشگاه و استفاده از تجارب گران‌قدر آنها برای کار در ارتفاع،  آمادگی کامل جهت انجام این پروژه  دارد.
وی در پایان ضمن تشکر از کارکنان این واحد وکلیه واحدهای مرتبط   به جهت انجام این پروژه اذعان داشت: بدون شک انجام این پروژه  برگ زرینی است بر افتخارات این شرکت 
 


تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما