چهارشنبه 1 آبان 1398   17:23:59
اخبار
09:541398/2/25 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت پالایش گاز بید بلند ؛در سال 97تمام توان خودرا به ساخت داخل قرار دادیم

 

دکتر پوررضا مدیرعامل شرکت پالایش گازبیدبلند گفتند؛این شرکت تمام توان خودرا بر روی بحث خودکفایی وساخت تجهیزات داخل قرارداده وبه همین دلیل جهت رفع نیازهای پالایشگاهی با سازندگان وتولید کنندگان داخلی درارتباط هستیم.

به گزارش روابط عمومی دکترپوررضا با اعلام این خبر افزودند؛ما امروزه درساخت قطعات یدکی بدنبال سازندگان کارآمد داخلی بوده وبرتوان داخلی تکیه کرده ایم که دراین راستا کمیته  خودکفائی متشکل از کارگروههای مختلفی ازجمله کارگروه برق،ابزاردقیق ،مکانیک ،ماشینری وموادشیمایی وغیره تشکیل گردیده است این کارگروه ها با رویکرد بومی کردن قطعات وتجهیزات جلسات متعددی را برای دستیابی به این هدف بزرگ برگزارمی نماید.

پور رضا تصریح کرد:این ساختار به نحوی نظام مند شده که ابتدا نیازسنجی می شود وکمبودها مشخص وسپس هرمورد درکارگروه اختصاصی خودبررسی وپس ازتائید امکان ساخت داخل به شرکتهای تعیین صلاحیت شده جهت ساخت ارجاع می گردد.

وی با اشاره به اینکه این پالایشگاه با فعالترنمودن کمیته خودکفائی کالاوساخت قطعات یدکی وحساس و زیرگروه تخصصی گامهای مهمی را درزمینه خودکفائی کالا برداشته است ،اظهارنمود ؛خوشبختانه درحال حاضرجهت 600قلم ازقطعات حیاتی وخاص شناسنامه فنی تهیه شده است.

مدیرعامل یادآورشد؛75 درصد از خریدهای این شرکت در سال 97 از کالای ساخت داخل انجام شده که صرفه جوئی   حدود 200میلیارد ریال را به همراه داشت.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما