دوشنبه 1 مهر 1398   15:31:27
اخبار
11:571398/1/26 دوشنبه
صرفه جویی بالغ بر 200 مگاوات ساعت در شرکت پالایش گاز بید بلند

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مهندس نیک آیین، مدیر انرژی شرکت پالایش گاز بیدبلند، در راستای اصلاح الگوی مصرف ودر سال مزین به شعار رونق تولید ، این پالایشگاه در فاز اول، و پس از تشکیل کارگروه سیستمهای روشنایی متشکل از کارشناسان واحدهای مهندسی، انرژی، تعمیرات برق، HSE ، کالا و حراست، و تهیه فرمهای MAPF،  اقدام به خرید و جایگزینی 470 عدد لامپ حبابی و تیوبی LED و SMD به جای لامپهای  پرمصرف قبلی نمود. در نتیجه این اقدام، صرفه جویی قابل توجه 200 مگاوات ساعت در طول سال قابل پیش بینی خواهد بود.

شایان ذکر است، در این پروژه، و به منظور عمل به سیاستهای  حمایت از تولید داخلی و رونق تولید، تماماً از محصولات داخلی استفاده شده و توسط همکاران پرتلاش اداره تعمیرات برق اجرا شده است.

در فازهای آتی این پروژه، جایگزینی تمامی لامپهای پرمصرف ساختمانهای اداری و عملیاتی، در دستور کار قرار دارد که در نتیجه آن میزان صرفه جوییها از محل جایگزینی، به مراتب بیشتر خواهد بود.

همچنین، شرکت پالایش گاز بید بلند همزمان با صرفه جویی در مصارف حاملهای انرژی، و در راستای خط مشی خود مبنی بر استفاده از انرژیهای پاک و تجدید پذیر، فاز دوم نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 60 کیلووات را در دستور کار خود دارد.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما