دوشنبه 26 آذر 1397   11:24:22
اخبار
09:211396/8/10 چهارشنبه
حضور شرکت پالایش گاز بید بلند در سومین جایزه ملی مدیریت دارائیهای فیزیکی

به گزارش روابط عمومی مهندس تشکری نماینده مدیر در نظام  مدیریت دارائیهای فیزیکی  اظهار داشت :حسب ابلاغ نظام نامه راهبردی مدیریت دارایی های فیزیکی صنعت نفت از سوی مقام عالی وزارت در سال 1393 ، شرکت پالایش گاز بیدبلند افتخاریافت تا به عنوان اولین شرکت در سطح شرکت ملی گاز ایران در این خصوص اقدام نماید .پیرو انجام موفقیت آمیز خودارزیابی و تدوین نقشه راه استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی ، این پالایشگاه به عنوان قدیمی ترین پالایشگاه گاز خاورمیانه این افتخار را کسب نمود که مجددا به عنوان اولین شرکت در سطح شرکت ملی گاز ایران و از جمله شرکت های پیشرو در کل صنعت نفت ، نسبت به تعریف و آغاز فاز اول پروژه استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی بر اساس نقشه راه اقدام نماید .

بدین سبب و با توجه به اقدامات و فعالیت های گسترده صورت گرفته در زمینه پیاده سازی نظام مدیریت دارایی های فیزیکی ، تصمیم بر حضور در سومین جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی گرفته شد .

در همین راستا و پس از انجام مراحل مختلف ، در تاریخ 6 و 7 آبان ماه ، ارزیابان جایزه ضمن حضور در شرکت ، نسبت به بررسی و ارزیابی قسمت های مختلف پرداختند .

شایان ذکر است نتایج سومین جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی در تاریخ 23 و 24 آبان ماه در دوازدهمین همایش بین المللی مدیران نگهداری و تعمیرات ( مدیریت دارایی های فیزیکی )اعلام خواهد شد .


تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما