سه‌شنبه 6 فروردين 1398   13:29:23
اخبار
10:351397/4/26 سه‌شنبه
برگزاری سمینار چگونه بیندیشیم در شرکت پالایش گاز بیدبلند

 

سمینار با موضوع چگونه بیندیشیم با هدف آگاهی و ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان  با سخنرانی جناب آقای دکتر مهدی پاک روان نژاد روانپزشک، در سالن کوثر اداره آموزش ویژه کارکنان شاغل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی وبه نقل از خانم آمنه شجاعی سرپرست مرکز مشاوره  در این سمیناردکتر پاکروان نژاد عنوان داشتند که ارکان مهم فرایند اندیشه ورزی شامل  اندیشنده، اندیشه آورنده، اندیشیدن، اندیشه ها و اندیشه به کار برنده می باشند. در مسیر اندیشه ورزی و تفکر ما در اغلب موارد دریافت کننده اندیشه ها هستیم در صورتی که نیاز است تولید کننده اندیشه ها باشیم. در واقع انسانها حاصل حافظه، تجارب، تفکرات و  تعریف های از قبل شکل گرفته در ذهن هستند و از مهمترین موانع درست اندیشیدن 1- درگیر گذشته بودن، 2-محرک های غیرضروری، 3-عواطف و 4- نگرانی بیش از حد بودن، می باشد.

سخنران در ادامه اظهار داشت : لازمه اندیشه و تفکر وهمچنین  یکی از هنرهای مهم درست اندیشیدن، سکوت و نشنیدن صدای ذهن است؛ به عبارتی لازمه دیدن، ندیدن است، لازمه شنیدن، نگفتن است.

دکتر پاکروان نژاد تصریح کرد: بالاترین سطح اندیشه ورزی خلاقیت و نوآوری است، سطحی که افراد می توانند با تفکر و اندیشه موثر و با ارزیابی موقعیت ها بتوانند اندیشه ها و ایده های ناب تولید نمایند.  وی در ادامه به سوالات وابهامات کارکنان در این زمینه های مختلف روانشاسی  پاسخ مناسب را ارائه نمودند  که با رضایت  خیلی خوب کارکنان همراه بوده است.

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما