حمایت از کالای ایرانی
جمعه 28 دي 1397   03:23:43
15:501396/10/4 دوشنبه
نشست هم اندیشی حسابرسان شرکت ملی گاز ایران با مدیران وروسای ادارات شرکت پالایش گاز بید بلند

در راستای  تقویت تعاملات مثبت وسازنده  ،نشست  هم اندیشی مسئولین حسابرسی  داخلی شرکت ملی گاز ایران با مدیران ، روسا ومسئولین شرکت پالایش گاز بید بلند در روز دوشنبه 4/10/96 در سالن کنفرانس شهید قائدی برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی ، مهندس پوررضا مدیرعامل شرکت پالایش گاز بید بلند در ابتدای نشست  ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان ، پس از ارائه گزارش مختصری از افتخارات و دستاوردهای این شرکت به طرح موضوعاتی جدید در فعالیتهای حسابرسی داخلی پرداخت.

وی نگاه فرآیندی به فعالیتهای حسابرسی داخلی را لازم و ضروری دانست و پیشنهاد نمود که به جای بررسی موردی یک رویداد مالی ، نتیجه ی حاصل از برآیند یک فعالیت مورد بررسی قرار گیرد.

مهندس پوررضا  ورود بخش حسابرسی داخلی به حوزه  های HSE ، آموزش و حتی مباحث فرهنگی را  لازم دانسته و افزود ماحصل و نتیجه فعالیتها و فرآیندهای این حوزه ها در دستور کار حسابرسان داخلی قرار گیرد.

در ادامه حاج آقا نقدی مسئول   امور حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران ضمن ابراز  خرسندی از حضور در شرکت پالایش گاز بید بلند  به بیان اهداف تشکیل این نشست پرداخت.

وی رسیدگی جدی به مباحث آموزشی و تقویت انسجام گروهی و ساختار سازمانی امور حسابرسی داخلی را از اولویتهای این امور دانست .

حاج آقا نقدی در ادامه جلسه با اشاره به اولویت های کار حسابرسی داخلی بر اهمیت  وظیفه حسابرسی داخلی را ارزیابی سیستم های کنترل داخلی و سنجش اثربخشی و کارآمدی این سیستم ها دانست .

وی  کنترل داخلی را فرآیندی پویا دانست که درآن مسئولیتها مشخص است و به مدیران این اطمینان را می دهد که منابع داخلی سازمان بهینه صرف شوند .

.

در ادامه نشست به سولات وابهامات مطروحه از سوی مسئولین  پاسخ مناسب داده شد  .


تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما