دوشنبه 1 مهر 1398   15:33:24
09:261397/11/27 شنبه
معاون وزیر نفت در امور گاز در جمع کارکنان پالایشگاه گاز بیدبلند

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: گازرسانی و خدمت به مردم و توسعه آن یکی از مهمترین دستاورد های انقلاب است که باعث آرامش، خیر و برکت، اشتغال و .... برای مردم و افتخار برای کارکنان صنعت گاز شده است.

به گزارش روابط عمومی ، حسن منتظر تربتی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، پیش از ظهر  چهار شنبه 24 بهمن در بازدید از شرکت پالایش گاز بید بلند و حضور در جمع کارکنان این شرکت ضمن تشکر از همه کارکنان این شرکت به واسطه خدمات 50 ساله و گرامیداشت یاد و خاطره 14 شهید گرانقدر این پالایشگاه که در دوران جنگ و به هنگام تعمیرات و نگهداشت پالایشگاه مورد حمله دشمن قرار گرفتند و به فیض شهادت نائل شدند، افزود: جنس خدماتی که در بخش های گوناگون شرکت ملی گاز ایران و پالایشگاه ها ارایه می شود از جنس جهاد می باشد که دارای ارزش فراوانی است که بایستی از آن پاسداری کرد.

وی در ادامه با شرح و توضیحاتی در خصوص کسب و کار شرکتی، تجربه گرانبار کارکنان شرکت پالایش بیدبلند را بسیار مهم دانست و استفاده از این تجربه را در بخش های گوناگون عملیاتی سایر پالایشگاه ها، ایستگاه ها و خطوط انتقال و بهره برداری و تولید آن ها و..... قابل ارزیابی و استفاده دانست.

مهندس تربتی با تأکید بر ماندگاری پالایشگاه بید بلند و پیگیری برای تأمین خوراک پالایشگاه، تغییر نوع نگاه به داشته ها و امکانات و تجهیزات پالایشگاهی و تجربیات انسانی را مهم دانست و نسبت به آینده کاری این پالایشگاه اظهار خوش بینی کرد.

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در ادامه سخنان خود رساندن گاز به 10 روستا در روز را افتخار و کاری مهم برای کلیه کارکنان صنعت گاز کشور برشمرد و اعلام کرد: تا پایان سال 97 بیش از 3 هزار روستا به جمعیت بهره بردار از نعمت گاز طبیعی کشور اضافه خواهند.

تربتی مسئولیت های شرکت ها را در توجه به نیروی انسانی به عنوان رکن اصلی تلاش و خدمت حائز اهمیت دانست و توسعه آموزش آن ها و انتقال تجربه و توجه به ایشان را به عنوان یکی از موارد مهم برشمرد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه علی محمد پوررضا مدیر عامل شرکت پالایش گاز بید بلند گزارش کاملی از فعالیت های این شرکت را ارائه کرد و کلیه روسای واحد ها نیز به اظهار نظر پرداختند

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما