چهارشنبه 5 تير 1398   19:15:00
12:251397/11/17 چهارشنبه
بهره برداری از پروژه های شرکت پالایش گاز بید بلند در دهه فجر

 

همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سه پروژه ی پالایشگاه با حضورمهندس رفیعی  فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان امیدیه، دکتر پوررضا مدیرعامل شرکت ، معاونین و روسای ادارات  بهره برداری به عمل آمد .

  به گزارش روابط عمومی در پنجمین روز از دهه  مبارک فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور مهندس رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه و هیئت همراه ، دکتر پوررضا مدیرعامل  و روسای ادارات  1- پروژه ی احداث تصفیه خانه آب به روش معکوس  2- پروژه ی آبیاری قطره ای فضای سبز پالایشگاه  3-  محل نگهداری پسماندهای خطرناک افتتاح و بهره برداری رسید.

در ابتدای مراسم دکتر پوررضا مدیرعامل ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین وتبریک فرارسیدن ایام الله دهه ی مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه به تشریح تولید گاز وعملکردپالایشگاه  و پیشرفت های حاصله طی چهار  دهه انقلاب پرداخت و بیان داشت  پالایشگاه گاز بید بلند  یکی از پالایشگاه هایی که دوست دار محیط زیست بوده و اولویت کاری  آن  حفظ وصیانت از محیط زیست است و پروژه هایی که  طی چند سال اخیرتعریف و اجرا نموده  از جمله می توان به پروژه تفکیک گر سه فازی و بهینه سازی سیستم های کنترلی ، پسماند و..... اشاره کرد که همه آنها در جهت کاهش مخاطرات زیست محیطی است.

 مدیرعامل در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد : پروژه ای که در دهه ی مبارک فجر امسال قابل بهره برداری است پروژه ی تصفیه خانه ی آب به روش معکوس، که به منظور جلوگیری از هدررفت آب ،مواد شیمیایی و همچنین جلوگیری از تخریب محیط زیست واصلاح آب ورودی به برج خنک کننده است  که روزانه بیش از 400 متر مکعب صرفه جویی در مصرف آب  به همراه خود خواهد داشت به بهره برداری خواهد رسید .

 دکتر پوررضا در ادامه تصریح کرد: از دیگر پروژه های قابل بهره برداری پروژه ی  آبیاری قطره ای فضای سبز پالایشگاه است که به منظور اصلاح الگوی مصرف و مدیریت بهینه ی انرژی وصرفه جوئی در مصرف آب که یکی از مشکلات اساسی کشور است  ،همچنین پروژه محل مناسب برای تخلیه ، نگهداری وبارگیری  پسماند خطرک  که هر سه پروژه هم راستا با حفظ و صیانت محیط زیست است  افتتاح خواهد شد

شایان ذکر است مهندس رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه در افتتاح این پروژه ها  ضمن تقدیر از تلاش های مدیر عامل وکارکنان در جهت تامین گاز مورد نیاز مردم کشور این فعالیتها را ستودنی توصیف کرد  

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما