حمایت از کالای ایرانی
دوشنبه 26 آذر 1397   11:39:44
15:031396/1/21 دوشنبه
برگزاری مراسم میلادامام علی (ع) درشرکت پالایش گازبیدبلند

برگزاری مراسم میلادامام علی (ع) درشرکت پالایش گازبیدبلند
همزمان با 13رجب سالروز ولادت با سعادت فخرکاینات ،ایرمومنان حضرت علی (ع) مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان شرکت پالایش گاز بیدبلند در نماز خانه پالایشگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی در این مراسم حاج آقاحسینی امام جماعت پالایشگاه طی سخنانی ضمن تبریک ولادت اولین امام همام ومزین شدن آن بنام روز پدر به حاضرین در مجلس به تبین شخصیت والای آن حضرت پرداختندو احادیثی ازآن امام همام درخصوص مسائل جامعه اسلامی ذکرنمودند.  . ایشان در بخش دیگری ازسخنان خودبا اشاره به نحو ومحل تولد امام اول شیعیان درخانه خدا ،این ولادت را آغازی برای اجرای عدالت دانستند وآن را نوری تازه در دل آن ظلمت وتاریکی موجود در آن زمان خاص دانستند که باعث تحولی عظیم درتاریخ اسلام بعد از پیامبرعظیم الشان اسلام شد.
وی درادامه سخنان خود از عدالت علی(ع) سخن به میان آورد واجرای عدالت ودستورات دینی و الهی دراسلام ودرعصرجاهلیت نقطه روشنی درزندگی این امام بزرگوار بوده که باعث شده در مبارزات مختلف در تاریخ اسلام همیشه زبانزد عام وخاص باشد.
درانتهای این مراسم ضمن برگزاری مراسم مولودی توسط ذاکرین اهل بیت (ع) با برگزاری مسابقه فرهنگی ویزه میلاد امام علی (ع) این روز بزرگ گرامی داشته شد.


تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما