پنجشنبه 28 شهريور 1398   09:45:35
پايگاه مقاومت شهيد قائدي پالايشگاه
حضور بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند در اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلای نماز جمعه به مناسبت هفته بسیج همزمان با پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین نیروی کارآمدی که در مقابله با چالشها و تهدیدات فراروی انقلاب و میهن اسلامی(فرهنگی ونظامی) حضوری فعال و اثربخشی ازخود به نمایش گذاشته. به همین مناسبت بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند دراجتماع بزرگ بسیجیان مدافعان حرم که در مصلای نماز جمعه برگزار شد شرکت نمودند.

همزمان با پنجم آذر سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین نیروی کارآمدی که در مقابله با چالشها و تهدیدات فراروی انقلاب و میهن اسلامی(فرهنگی ونظامی) حضوری فعال و اثربخشی ازخود به نمایش گذاشته. به همین مناسبت بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند دراجتماع بزرگ بسیجیان مدافعان حرم  که در مصلای نماز جمعه برگزار شد  شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از سید کریم موسوی نسب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شهید قائدی، بسیجیان شرکت پالایش گاز بیدبلند نیز به صورت نمادین وسازمان یافته وبا لباس متحد الشکل با شرکت در این تجمع عظیم وحضور در آئین عبادی سیاسی نماز  جمعه  ضمن گرامیداشت هفته بسیج آمادگی خود را در حراست و پاسداری از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام نمودند.

  از دیگر برنامه های تدوین شده هفته بسیج حضور بسیجیان این شرکت در غبار روبی گلزار شهدا وبرپائی ایستگاه صلواتی  بود

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما