صفحه اصلی > خبرها 


مديرعامل شركت پالايش گاز پارسيان:
تلاش کارکنان صنعت گاز در سنگر اقتصادي نشأت گرفته از فرهنگ ايثار و خودگذشتگي است
در نيمه نخست سال جاري، شرکت پالايش گاز پارسيان بيش از 5/10 ميليارد مترمکعب توليد داشته که حدود 3/8 درصد بيش از همين مدت در سال گذشته مي باشد و در ميعانات گازي نیز بيش از 8 درصد نسبت به سال گذشته افزايش توليد را شاهد بوديم؛ همچنين تعميرات اساسي پالايشگاه پارسيان 2 با همراهي پيمانكاران داخلي با موفقيت انجام گرديده و واحد ها در سرويس قرار گرفته و عملياتي شدند.
 ١٤:٠٦ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
مديرعامل شركت انتقال گاز ايران:
تهدیدها در صنعت گاز به فرصت تبدیل شد
دغدغه اصلی شرکت ملی گاز ایران در همه زیرمجموعه‌های خود یعنی پالایشگاه‌ها، شرکت انتقال گاز ایران و شرکت‌های گاز استانی در فصل سرما، آن است که گاز هیچ مصرف‌کننده‌ای به‌ویژه مصرف‌کننده خانگی قطع نشده، یا کاهش فشار نداشته باشد.
 ١٤:٠٤ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب مقام برتر شرکت گاز استان یزد در رعایت دستورالعمل های بهداشتی ادارات استان
شرکت گاز استان یزد در ارزیابی ادارات و دستگاه های استان در خصوص رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در جهت مدیریت و کنترل بیماری کرونا موفق به کسب مقام برتر شد.
 ١٣:١٧ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران خبر داد:
اجرای ۳۲ طرح در زمینه مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت گاز استان مازندران
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از اجرای ۳۲ طرح در زمینه مسئولیت اجتماعی خبر داد و گفت: مسئولیت اجتماعی در قبال کارکنان به این معنا است که شرکت بتواند خلاقیت و توانمندی کارکنان را به فعالیت برساند و آنها را در طرح‌ها و پروژه‌های پژوهشی مشارکت دهد.
 ١٣:١٥ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
در ارزيابي هاي نيمه نخست سالجاري محقق شد؛
برگزاري بیش از 19600 نفر ساعت آموزش غيرحضوري در منطقه 8 عمليات انتقال گاز
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران از برگزاي 25 دوره آموزش تخصصي كاركنان بصورت غيرحضوري و آنلاين (وبينار) در نيمه نخست سالجاري در اين منطقه عملياتي خبر داد.
 ١٣:١٤ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>