صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

آغاز صدور قبض الکترونیکی گاز در شرکت گاز استان فارس

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در این استان از تاریخ چهارشنبه 13 آذر ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامعباس حسینی افزود: در گام نخست اجرای این طرح برای 108 هزار مشترک و تا دو روز آینده برای 600 هزار مشترک فارسی، قبض الکترونیکی صادر می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت حدود یک میلیون مصرف کننده گاز در استان فارس در طرح حذف قبوض کاغذی گاز، افزود : مشترکینی که تاکنون نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه شرکت گاز فارس اقدام نکرده اند، برای دریافت الکترونیکی گاز بهای مصرفی، باید شماره اشتراک ۱۲ رقمی خود را به سامانه ۳۰۰۰۷۱۱ پیامک کنند.

این مقام مسئول گفت: پس از ارسال شماره اشتراک، پیامی مبنی بر تایید شماره تلفن و شماره اشتراک ارسال و از این پس، گازبهای مصرفی مشترک به صورت پیامکی ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین مشترکان برای دریافت اطلاعات صورت حساب گاز خود می‌توانند به وب‌سایت شرکت گاز استان به نشانی www.nigc-fars.ir و یا سایت شرکت ملی گاز به نشانی www.nigc.ir مراجعه کنند.

به گفته مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، از مزایای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی در استان، صرفه جویی سالانه 7 میلیارد تومان هزینه‌های صدور و توزیع قبض مشترکان، توسعه دولت الکترونیک، اطمینان از دریافت صورتحساب توسط مشترک و کمک به محیط زیست است.

شایان ذکر است، بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک گاز در فارس وجود دارد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/16 - ١١:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1238