صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی ایمنی گاز طبیعی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی فرهنگ صحیح استفاده از گاز شهری و ادوات گازرسانی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در آذر ماه 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شریفی نژاد در این خصوص اظهار کرد: این دوره آموزشی به جهت رعايت اصول ايمني و پيشگيري از خطرات ناشی از گازگرفتگی با حضور کارشناسان مجرب شرکت گاز، ویژه 110 نفر از کارکنان و هنرجویان در مرکز آموزش فني و حرفه اي برادران شاهرود برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی در این خصوص ابراز امیدواری کرد: انجام چنین اقداماتی ضمن صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی باعث کاهش حوادث ناشی از مصرف این نعمت خدادادی در سال جاری می شود.

شریفی‌نژاد حضور کارشناسان مجرب این شرکت در کلاس‌های آموزشی را یکی از رموز موفقیت در برگزاری کلاس‌ها عنوان کرد و ابراز داشت: خوشبختانه استقبال پرشور شرکت کنندگان سازمان فنی و حرفه ای برادران شاهرود، شرکت گاز را در اجرای کامل و بهتر این دوره ها ترغیب کرد.

وی در پایان افزود: در این جلسات ضمن توضیح و تشریح فرآیند استخراج و دریافت گاز، بروشورها و کتابچه های ایمنی بین آموزشیاران توزیع و به پرسش های مطرح شده آنان پاسخ های لازم و مفید ارائه شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/16 - ١١:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1131