صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان تاکید کرد:

لزوم صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با نزدیک شدن به فصل زمستان بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (18 الی 21 درجه) بویژه در سطح دستگاه های اجرایی و ادارات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر در جلسه کمیته پایش دمای ادارت استان گیلان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده از سوی این کمیته گفت: در سال گذشته کارکنان شرکت در بخش های مختلف با مراجعه به ادارات نسبت به پایش دمای آنها و اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح ادارات اقدام کردند.

وی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در زمینه پایش دمای ادارات در استان صورت پذیرفته است، از همه نهادهای دولتی بویژه استاندای گیلان، فرمانداری ها، آموزش و پرورش و صدا و سیما تشکر و قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به فصل زمستان از کلیه مشترکین خانگی درخواست کرد تا با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (18 الی 21 درجه)، زمستانی آرام و ایمن را در کنار خانواده سپری کنند.

وی اظهار داشت: عليرغم توصيه ها و بيان هشدارهاي لازم جهت رعايت نكات ايمني، متأسفانه همه ساله شاهد وقوع حوادث ناخوشايندي ناشي از استفاده از وسايل گازسوز غير استاندارد و يا عدم رعايت هشدارهاي ايمني از اين نعمت خدادادي هستیم.

این مقام مسئول در خاتمه گفت: استفاده از لوله هاي بخاري مناسب، بست فلزي، دودكش مجهز به كلاهك و مسدود كردن شيرهاي گاز بدون استفاده با درپوش از جمله مواردي هستند كه رعايت آنها می تواند تا حد بسیاری از بروز حادثه  جلوگیری کند.

در پایان این جلسه، مقرر شد کمیته پایش دمای ادارات شرکت گاز استان گیلان با هماهنگی سازمان بسیج کارمندان استان، نسبت به اجرای طرح پایش دمای ادارات در سال جاری اقدام کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/16 - ١١:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1115