صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

فرهنگ سازی جهت مقابله با خطرات گاز طبیعی رسالت شرکت گازخراسان جنوبی

یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرهنگ سازی عمومی جهت آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: گاز یک نعمت طبیعی و خدادادی است که در صورت استفاده نادرست ، عواقب و خسارات مالی و جانی ناگواری را به بار می آورد؛ بنابراین رسالت شرکت گاز علاوه بر گازرسانی، آموزش و اطلاع رسانی در زمینه به حداقل رساندن خطرات و حوادث احتمالی است و در این زمینه اقدامات متعددی را انجام و با جدیت موضوع آموزش و فرهنگ سازی را پیگیری می کند.

سید محمود هاشمی در ادامه گفت: برای فرهنگ سازی در استان تاکنون برنامه های مختلفی اعم از نصب بیلبوردهای پیام های ایمنی، درج پیام های ایمنی بر روی بدنه  اتوبوس های بین شهری، توزیع بروشورهای ایمنی، پخش تیزر و کلیپ ایمنی از صدا و سیمای استان، درج پیام های ایمنی در روزنامه ها و ... انجام شده است.

وی افزود: همچنین با فعالیت و همکاری واحدهای روابط عمومی و ایمنی بهداشت و محیط زیست، برنامه فرهنگ سازی با آقای ایمنی از ابتدای آذرماه مجددا در مدارس آغاز شده و کارشناسان HSE دانش آموزان را با مسائل ایمنی و خطرات گاز طبیعی آشنا می کنند.

هاشمی با تاکید بر آموزش نکات ایمنی در مصرف گاز در مناطق روستایی استان گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و اهمیت فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی ، برنامه آموزشی در روستاهای استان با عنوان سفیر ایمنی گاز نیز در حال برگزاری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در پایان ضمن تقدیر از مشترکین گاز طبیعی در مصرف بهینه گاز بار دیگر از عموم مردم درخواست کرد تا پرداختن به مسائل ایمنی را جدی بگیرند تا انشاءا... ايام بی حادثه ای را پشت سر بگذاریم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/16 - ١١:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1082