صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

طراحی و ساخت لاین انتقال آمین(مواد حلا ل) واحد پالایش گاز 300 در کارگاه مرکزی شرکت پالایش گاز بید بلند

مدیر عامل شرکت پالایش گاز بید بلند از طراحی و ساخت لاین انتقال آمین واحد پالایش گاز 300 توسط کارکنان متعهد و سخت‌کوش این کارگاه خبر داد.

 

مدیر عامل شرکت پالایش گاز بید بلند    از طراحی و ساخت  لاین انتقال آمین واحد پالایش گاز 300 توسط کارکنان متعهد و سخت‌کوش این  کارگاه   خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  دکتر پوررضا مدیر عامل  با اعلام این خبر  افزود: امروز مفتخریم که کارکنان پرتلاش کارگاه مرکزی در سال رونق تولید  و در سایه الطاف الهی توانستند با استفاده از توان داخلی و تلاش مستمر  یکی از نگرانی‌های چندسال اخیر که به‌دلیل فرسودگی لاین انتقال آمین (مواد حلال ) به‌وجود آمده بود و می‌توانست باعث به‌وجودآمدن وقفه در تولید گاز شود را برطرف نمایند.
وی در تشریح فرآیند طراحی و ساخت لاین فشار قوی  انتقال آمین    گفت:  کارکنان پر تلاش کارگاه مرکزی  پس از ارزیابی و بررسی نقشه‌ها وتهیه و سفارش‌گذاری  اقلام  مورد نیاز اقدام به ساخت آن کردند .
 مدیر عامل  ادامه داد: باتوجه به این مطلب که متریال موردنیاز در ساخت تجهیزات لاین ، نوع خاص  می‌باشد و همچنین دسترسی به تجهیزات  نیاز به تمهیداتی داشت ، لذا برای تامین متریال مناسب حساسیت بسیار زیادی وجود داشت که با تلاش مضاعف همکاران خدمات کالا، بازرسی فنی و کارگاه مرکزی، متریال مورد نیازاز منابع داخلی  تهیه و از تمامی آنها برای صحت و تایید کیفیت نمونه‌برداری شد و توسط اداره بازرسی فنی   مورد سنجش قرار گرفت و تایید نهایی شدند.
پوررضا با اشاره به 2640 نفرساعت کار انجام شده در مرحله طراحی و ساخت پروژه  خاطرنشان ساخت:کلیه لاینها از  تلمبه  آمین تا برج احیاءنوسازی خواهد شد  که  بخشی از پروژه در کارگاه  انجام شده  و بخش اعظم کارشامل  نصب و جوشکاری  این تجهیزات در محل اصلی آن می‌باشد که دراین ارتباط نیز  ضمن هماهنگی با مسئولین ایمنی وتعمیرات  پالایشگاه و استفاده از تجارب گران‌قدر آنها برای کار در ارتفاع،  آمادگی کامل جهت انجام این پروژه  دارد.
وی در پایان ضمن تشکر از کارکنان این واحد وکلیه واحدهای مرتبط   به جهت انجام این پروژه اذعان داشت: بدون شک انجام این پروژه  برگ زرینی است بر افتخارات این شرکت 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/17 - ١٥:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 681

خروج
تصاویر منتخب

access deny