صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران خبر داد:

حل مسایل فناورانه صنعت گاز در گردهمایی دانش بنیان‌ها

گردهمایی سه روزه فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های فعال در عرصه صنعت گاز با هدف ارائه دستاوردهای بومی برای نیازهای فناورانه، ۱۷تا 19 آذرماه سال جاری در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مظلوم فارسی‌باف، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران، با اعلام این خبر، اظهار داشت: این رویداد با هدف ارائه نیازهای فناورانه، اقلام و خدمات پرمصرف صنعت گاز توسط مسئولان و کارشناسان شرکت گاز و مشارکت شرکت‌های ایرانی در ساخت و تأمین اقلام پرمصرف صنعت گاز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این رویداد، بیش از ۳۰ مورد از اصلی‌ترین نیازهای صنعت گاز کشور در حوزه‌های پالایش، انتقال و توزیع به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور معرفی می‌شوند.

فارسی‌باف با بیان این که در این همایش و رویداد بزرگ، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه صنعت گاز گرد هم می‌آیند، گفت: در این رویداد سه روزه، شرکت‌ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها را برای حل نیازها و مسایل مطرح شده ارائه کنند، فرصت همکاری با شرکت ملی گاز ایران را خواهند یافت و در صورتی که شکل‌گیری این همکاری نیاز به تأمین مالی داشته باشد، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری به منظور تسهیل همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های فناور و شرکت ملی گاز ایران، ابزارها و تسهیلات حمایتی مالی خود را بکار خواهد گرفت.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/12 - ١٣:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3195