صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

انجام اقدام اساسی و پیشگیرانه به منظور مقابله با ویروس کرونا در شرکت پالایش گاز بیدبلند

مهندس ترحم نژاد رئیس hse اظهار داشت در راستای عمل به مسئولیتهای اجتماعی و حفظ سلامتی کارکنان و به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، تاکنون اقدام اساسی در سطح شرکت پالایش گاز بید بلند انجام شده است

 

به گزارش روابط عمومی مهندس ترحم نژاد  با بیان مطلب فوق اظهار داشت :با اعلام اپیدمی شدن انتشار ویروس کرونا در کشور واعلان وضعیت اضطراری این واحد بلافاصله کمیته مدیریت  شرایط اضطراری در پالایشگاه به ریاست مدیر عامل تشکیل وتصمیمات مهمی اتخاذ گردید.

وی در تشریح اقدامات کمیته مدیریت شرایط اضطراری با موضوع پیشگیری در برابر شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: از مهمترین تصمیمات این کمیته  لغو سیستم انگشت زنی حضور غیاب  ،تعطیلی کلیه اماکن ورزشی، فرهنگی، هنری و آموزشی   اعم از  رستوران، نمایشگاه ها، استخر و سالن های ورزشی درشهرک  میانکوه شهرستان بهبهان ومسجدسلیمان  محل اسکان خانواده کارکنان بود .

ترحم نژاد  ادامه داد: همچنین تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی، اطلاع رسانی و ارسال پیام های بهداشتی، ضدعفونی سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان، مکان های عمومی و ساختمان  اداری به صورت مکرر و پیاپی در حال انجام است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اندازه گیری دمای بدن کارکنان در مبادی ورودی پالایشگاه، لغو ماموریت های خارج از منطقه، لغو بازدیدهای سایر نهادها از پالایشگاه  توزیع 3000ماسک بین کارکنان وخانواده آنان وگند زدائی وضد عفونی مناطق پر ترددپالایشگاه ومنطقه میانکوه  از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در کمیته مدیریت شرایط اضطراری بود.

وی بیان داشت: در این مدت، کمیته سلامت شرکت  نیز با تشکیل جلسات  و بررسی اقدامات انجام شده، ضمن پایش نتایج این اقدامات تصمیمات مقتضی را جهت کنترل و پیشگیری از شیوع این بیماری پیگیری می کنند.

ترحم نژاد  ابراز امیدواری کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی و همچنین توجه کافی به الزامات و تصمیمات کمیته شرایط اضطراری و مقابله با ویروس کرونا توسط تمامی واحدهای ذیربط و کارکنان، شاهد عبور موفقیت آمیز از شرایط کنونی باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/25 - ١٠:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 48

خروج
تصاویر منتخب